17 листопада о 19:00 в Домі МК (Київ, вул. Б. Хмельницького, 57) відбудеться перша презентація книжки відомого літературознавця і критика Ростислава Семківа «Як писали класики». Видання підсумовує рецепти успіху визнаних у всьому світі письменників. На зустрічі автор книги розкаже чому варто дослухатися до порад класиків. Вхід на презентацію – вільний!

У програмі:

– автор книжки Ростислав Семків розкаже про головні правила письма письменників-класиків (Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко);

– видавництво «Pabulum» поділиться цікавими фактами щодо книги «Як писали класики»;

– автограф- та фотосесія з автором книги;

– сюрприз і подарунок від видавництва «Pabulum»;

– питання-відповіді.

Про книгу:

Серед визнаних письменників є ті, котрі вирішили поділитися секретами свого успіху й написали книжки про те, як писати добре. Це видання підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннеґута, а також ближчих до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варґаса Льйоси та Умберто Еко.

Чому вони писали? Як вони писали? Й чому насправді вони стали успішними? Це збірка практичних порад, котрі підтверджені визнанням читачів на усіх континентах.

Про автора:

Ростислав Семків – автор, літературознавець, критик, перекладач, директор видавництва «Смолоскип», доцент кафедри літературознавства Києво-Могилянської Академії, в.о. директора Українського інституту книги. Лектор «Центру літературної освіти». Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій (зокрема «Коронація слова», «Книга року BBC» та ін.).

Організатор: Видавництво “Pabulum”

Контактна особа: 068-803-24-97 (Дмитро).

Вхід – вільний!

Нагадаємо, триває передпродаж книги за найнижчою ціною (80 грн). Замовити видання можна на сайті: http://pabulum.com.ua/

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 3