На завершення глобальної кампанії #ShakespeareLives із нагоди 400-ї річниці смерті Шекспіра, 6 та 7 грудня у Молодому театрі в Києві покажуть українську версію п’єси «Зимова Казка». Вперше презентація постановки відбулася 27 березня 2016 року на сцені Львівського академічного театру імені Леся Курбаса.

Вистава стала копродукцією українського режисера Євгена Худзика та британського сценографа Мінґлу Вонґ. Переосмисливши давно відомий текст Шекспіра, режисер переносить на історію України теми ревнощів, становища жінки в суспільстві, класових розмежувань і беззаперечного всевладдя монархів, що їх Шекспір порушив у контексті історії королівської сім’ї з Сицилії. В образі королівської доньки Утрати, яку батьківська помилка прирікає на довгі роки життя в пастушій оселі, творці вистави зображають долю нашої країни в історичному зрізі: від Київської Русі до Революції Гідності.

Реалізація проекту відбувається у співпраці Британської Ради в Україні, Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, премії «Linbury Prize», ГО «Мистецька майстерня “Драбина”» та є частиною глобальної кампанії з нагоди 400-ї річниці смерті Шекспіра «Shakespeare Lives».

Докладніше читайте тут: http://www.britishcouncil.org.ua/events/winters-tale-kyiv

Квитки можна придбати на сайті Молодого театру: http://molody.kiev.ua/index.php/osnovna-stsena/item/768-zymova-kazka

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 39