16 листопада в київському арт-просторі MEZZANINE відбудеться перформанс «Мороки», в основу якого ліг однойменний арт-бук письменника Олександра Михеда та музичний супровід від дуету електронщиків-імпровізаторів Ptakh_Jung.

«Це дійство з’явилось внаслідок креативного експерименту з художницею Сонею Мельник. Продовжуючи співтворення нового світу, разом із кураторкою Настасією Євдокимовою, ми дійшли до ідеї створити мультимедійний перформанс, який покаже текст в цілком новому вимірі», – розповів Cultprostir Олександр Михед.

Режисером вистави став Олександр Ратій, а відеоарт для дійства розробив Слава Полянцев. Невід’ємною складовою вистави стала музика електронного продюсера і клавішника Антона Дегтярьова та гітариста Володимира Бабушкіна з колективу Ptakh_Jung, які, за словами Михеда, створили особливий настрій, близький до його текстів.

«У нас, здається, склалася нова система. Новий світ «Мороків». Перформанс, який перетворив текст на виставу. Це своєрідний інструмент «перепроживання» тексту щоразу заново», – сказав Олександр Михед.

Прем’єра дійства «Мороки» відбулася цього року на івано-франківському фестивалі PORTO FRANKO GOGOLFEST, а потім  його презентували у Вінниців рамках Intermezzo Short Story Festival. У Києві показ перфрмансу відбудеться вперше.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 3