З 18 по 20 листопада у Вінниці пройде фестиваль Coda Fest. Новий проект від команди фестивалю «Artgnosis», який відкриє особливі межі зіткнення чотирьох мистецьких стихій: альтернативної музики, літератури, театру та кіно.

Coda— завершальний розділ музичної форми, що доповнює її основну частину. У коді зазвичай закріплюється, стверджується головна тональність твору, звучать його основні теми.

Основною темою Coda Fest виступить музика, яка зможе показати та закріпити основні теми в літературі, кіно та театрі. Шлейф, який залишає музика у галузях мистецтва стає яскравим його доповненням та цілісною складовою. Література, музика, театр та кіно складаються в один музичний твір, логічним завершенням якого виступають дискусії про тонкі грані різних мистецтв.

Усе тримається на власній музиці — саме тому організатори відмовились від звичайних презентацій та читань для того, щоб показати взаємодію літератури та музики, гармонію, яку створює нове мистецтво, здатне пробуджувати та відчувати глибше.

Програма фестивалю побудована так, що кожен зможе знайти для себе саме ті події, які найбільше подобаються. Вся концепція тримається на музиці, тому й музична сцена одна із найяскравіших. Серед музичних гуртів гості фестивалю зможуть почути Mari Cheba, ZE:RO, Dakooka, Blooms Corda, Tik Tu, Jazzforacat, Zapaska, Starjam, Фіолет та інші. Родзинкою нон-комфорної тусовки стане виступ литовського гурту Beissoul & Einius.

Літературна програма фестивалю відрізняється від програм подібних фестивалів. Це своєрідний мікс літературних перфомансів із залученням візуалізації та музики в поєднанні з дискусіями та лекціями про культуру від топових українських авторів, журналістів та культурних менеджерів. Гості зможуть побачити гурт Drumтиатр. Також Юрко Іздрик та Гриць Семенчук візьмуть участь у дискусії на предмет снобізму в культурі («Як не «скурвитись» на хвилях менй-стріму»).

Багато унікальних та неповторних перфомансів від молодих представників сучасної української поезії, які вражатимуть своєю глибиною та оригінальністю. Павло Коробчук, Оксана Боровець та Ярослав Джусь, Вікторія Дикобраз, Катерина Танчак, Ольга Перехрест, Морі, Богдан Куценко та «Очеретяний кіт» і це лише частина тих, хто даруватиме враження на фестивалі.

Театральна та кіносцена Coda Fest відкриє нові імена та порадує постановками від улюблених театрів. Це стане справжньою знахідкою для любителів сучасного театру та неординарних постановок. А любителі кіно зможуть провести дві ночі з топовими українськими молодими режисерами.

Купити квитки.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 7