У рамках проекту »КІНО/КОНТЕКСТ» 22 листопада о 18.30 Києво-Могилянська бізнес-школапокаже фільм Андрія Загданського «Вагріч і чорний квадрат». Після перегляду документальної стрічки відбудеться її обговорення з продюсером Геннадієм Кофманом.

Вагріч Бахчанян — художник слова, концептуаліст, сюрреаліст, авангардист. Народився в Харкові, помер у Нью-Йорку. Один з «трьох кумирів російської Америки» поряд з Йосипом Бродським і Сергієм Довлатовим. Вагріч Бахчанян залишив по собі тисячі малюнків, колажів, десятки нотатників, сотні обкладинок книжок і журналів, понад сто томів «телефонних ілюстрацій». Абсурдний, сюрреалістичний світ митця заповнює екранний простір фільму — малюнки, анімація, перформанси, театр. У цьому світі криється його загадка. І загадка «Чорного квадрата».

Геннадій Кофман — продюсер, керівник кінокомпанії «МаГіКа-Фільм». Один із засновників та програмний директор міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Найвідоміші фільми: «Жива ватра» (реж. О.Костюк), «Вагрич і чорний квадрат» (реж. А. Загданський), «Дибук. Історія мандрівних душ» (реж. К. Копчинські).

 

КІНО/КОНТЕКСТ — покази сучасних українських документальних фільмів та бесіди з їх продюсерами. Спільний проект Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Києво-Могилянської бізнес-школи, спрямований на занурення в актуальні теми за допомогою кіно та дослідження природи створення стрічок, стратегій їх просування, прокату та умови виробництва в українських реаліях.
Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова.

 

11 листопада 2016 року показ фільму «Вагріч і чорний квадрат» відбувся у Харкові, у рамках виставки «Вагріч Бахчанян —  художник слова».

 

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 6