З 20 листопада по 25 січня відкрито прийом заявок на участь в OPEN CALL 2017 від українських художників віком до 35 років. До розгляду приймаються проекти від художників або колективів, що постійно працюють разом. Проекти можуть складатися з робіт виконаних у різних жанрах і медіа, також не обмежується тематика та проблематика, з якою працює художник/ки. Не прийматимуться до розгляду роботи, що концептуально не оформлені в проект, а представляють собою поодинокі твори. Переможцеві OPEN CALL 2017, якого обере журі, буде надана можливість реалізувати свій проект навесні 2017 року в просторі галереї, технічна, медіа та менеджерська підтримка проекту, а також гонорар.

 

Конкурс проводиться Dymchuk Gallery вдруге з метою підтримки та популяризації сучасного мистецтва України та заохочення молодих талановитих людей до творчості. Як і минулого року, OPEN CALL 2017 спрямований на втілення проекту, який молодому митцю складно реалізувати без інституційної підтримки. На перший OPEN CALL було прийнято 140 заявок з усіх регіонів України, з яких індивідуальні склали 91%, групові — 9%.

 

Умови участі в конкурсі:

 

- митцеві не виповнилося 35 років;

- на OPEN CALL 2017 подається принципово новий проект, який не було реалізовано раніше;

- роботи, що входять до проекту, виконані в різних медіа на актуальну тематику;

- пріоритет надаватиметься роботам дослідницьким або критичним по суті.

 

Заявка має складатися з:

 

- біографії художника;

- портфоліо;

- опису проекту, що пропонується до втілення (не більше 600 слів);

- технічної специфікація проекту;

- орієнтовного бюджету.

 

Переможця буде оголошено не пізніше 10 лютого. Реалізація проекту запланована на кінець березня 2017.

 

Заявка подається в форматі PDF розміром до 3MB (назва файлу — Open Call_ім’я заявника) на адресу opencall@dymchuk.com, в темі листа позначте Open Call2017 та ваше ім’я.

 Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 8