7 грудня о 19:00 в PinchukArtCentre відбудеться п’ятий показ фільмової програми «Життя богеми»: цього разу гостям представлять документальний фільм “Товариші: весь цей джаз», таємна серія телевізійного циклу BBC.

1985-й. Горбачов намагається покращити стосунки з Заходом. Британський телевізійний продюсер Річард Дентон їде в СРСР, щоб зняти серію фільмів для BBC. Він обирає незвичних героїв і намагається якомога ближче підійти до життя — отримавши безпрецедентну згоду радянських функціонерів. За винятком Курьохіна.

«Весь цей джаз» — єдина серія телевізійного циклу «Товариші», знята таємно. Її героєм став Сєрґєй Курьохін — авангарний петербурзький музикант, у якого проблеми з державою. Ручна камера британських продюсерів зафіксувала молодого Боріса Ґрєбєнщєкоа, Віктора Цоя, Константіна Кінчева і інших героїв культурного підпілля часів Перебудови. Андеґраунд, повсякденність і життя богеми в радянський час.

Фільмова програма проходить у партнерстві з особистостями та організаціями, які розвивають кіно та кінокритику в Україні. Кожна зі співпраць триватиме протягом певного періоду – від одного до кількох місяців, матиме свою назву та концепцію. Другим куратором фільмової програми стала Надія Парфан — культуролог, режисерка і продюсерка документального кіно. Засновниця і креативна директорка фестивалю кіно та урбаністики «86″. Випускниця курсу документальної режисеру у Школі Анджея Вайди (Варшава). Авторка короткометражних фільмі «Reve ta Stohne on Tour» та «Екзарх», продюсерка альманаху урбаністичного кіно «Місцеві» та кіномайстерні MyStreetFilmsUkraine.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 2