17-18 грудня 2016 року в Національному центрі народного мистецтва «Музей Івана Гончара» (Київ, вул.Лаврська, 19) відбудеться  ярмарок традиційного мистецтва.

Майстри з різних куточків України готують для вас мистецькі вироби — керамічний посуд до святкового столу, дідухи, «павуки» та іншу різдвяну атрибутику з соломи та різнотрав’я, дитячі іграшки з дерева і глини, пряники «миколайчики», вишиті сорочки, ткані килими та вовняні ліжники, традиційні головні убори, прикраси, та багато іншого.

Цього року під час ярмарку на відвідувачів чекає унікальний подарунок від народних майстрів — понад півсотні різдвяних зірок, які змайстровані спеціально до свята. Кожен, хто придбає рукотворний виріб, — скуштує кутю від майстра та дізнається традиційний або родинний рецепт обрядової різдвяної страви.

Ярмарок відбуватиметься під супровід Всеукраїнської дитячої різдвяної фестивалії «ОРЕЛІ». Майстер-класи з колядок та щедрівок, виготовлення витинанок, випікання та розписування пряників «миколайчиків», розмальовування колядницьких зірок, виготовлення дідухів та «павуків» із соломи, Вертепи, вистава-казка до Святого Миколи, показ дитячої колекції традиційного одягу від майстерні «Аденчик-Баденчик», різдвяні казки та подарункова література від українських видавництв.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 5