17 грудня у Mezzanine виступить київська формація Ptakh_Jung у супроводі відео-сету VJ Rеinish

Ptakh_Jung – проект із абсолютно нетиповим для української сцени звучанням: академічні клавіші сплітаються з пост-роковою експериментальною гітарою, створюючи глибоку музику, наповнену драматизмом і кінематографічним саспенсом.

Виступи Ptakh_Jung – це тріпи з неокласики в пост-рок, та подекуди, відверту електроніку, просякнуті ліричним мелодизмом, нервом гітарних і клавішних партій, атмосферними нашаруваннями експериментальних звуків.

Ptakh_Jung з’явився навесні 2016 року як імпровізаційний дует клавішника, композитора й електронного продюсера Антона Дегтярьова Ptakh та гітариста-експериментатора Володимира Бабушкіна Jung. За короткий час імпровізації сформувались у завершені треки, а треки – у повноцінну концертну програму.

Хоча проект Ptakh_Jung зовсім новий, його харизматична музика уже полюбилася публіці. Протягом літа гурт виступав у багатьох київських закладах, брав участь у Jazz Koktebel, PortoFranko Gogol Fest, Street Music Day і ще декількох фестивалях. Восени музиканти взяли паузу, щоби підготуватися до виступів у новому форматі.

17 грудня у київському клубі Mezzanine відбудеться перший сольний концерт Ptakh_Jung до якого київська віджейка Світлана Рейніш VJ Reinish створює повнометражний сет. Світлана уже співпрацювала з електронним проектом Антона Дегтярьова Ptakh, а також створювала концертні відео-сети для Panivalkova та Bloom Twins. Після концерту атмосферний дi-джей сет відіграє Denis Trepakov.

Стиль: неокласика, пост-рок, експерименти, саундтреки, сторітеллінґ.

Послухати: https://soundcloud.com/ptakhjung

Подивитись виступ: https://www.youtube.com/watch?v=lBNx9UiOB_I

Квитки: 100 грн.
https://2event.com/events/771780

Двері відчиняються о 19:00

Місце: Київ. вул. Нижньоюрківська, 31

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 0