Презентація книги «ДІЯЧІ УКРАЇНИ» відбудеться
в Національній парламентській бібліотеці України
Київ, вул. Грушевського, 1 (другий поверх)
14-го грудня в 12:00

Більше про проект:
Кілька художників, чотири куратори і 26 плакатів з портретами письменників на площі Ринок у Львові під час події «Львів – місто літератури» – так починався проект «Діячі України» у 2014 році. Відтоді плакатів, художників і виставкових просторів побільшало, проект з вуличної виставки перевтілився в інші формати: листівки, блокноти, футболки.

Ви ділилися «Діячами» з рідними та друзями, ви творили з «Діячами», ви були з ними в найтіснішому контакті, вони зустрічали і проводжали вас в аеропортах Києва та Львова. Ця книжка є підсумком проекту «Діячі України», але водночас початком нових історій.

«Діячів» полюбили і підтримали на самому старті: ми зібрали перше фінансування на платформі Спільнокошт, а серед місць, де експонувався проект були: Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», арт-галерея Lenin у Запоріжжі, освітньо-мистецька платформа «Остер+» в Остерській гімназії, Lesya Hub у Дружківці Донецької області, фестиваль Ukraińska Wiosna VIII у Познані (Польща), Хотівський навчально-виховний комплекс, галерея Second Floor Art Center в приміщенні Адміністрації Президента, галерея Come In у Харкові, аеропорт «Бориспіль» в Києві, простір «Термінал 42» в Одесі, аеропорт «Львів», Другий міжнародний фестиваль Tbilisi Book Days, Міжнародний фестиваль постерів та типографічного дизайну Plaster в місті Торунь (Польща), Золотоворітський сквер на день Києва в рамках святкування з книгарнею «Є», Національна бібліотека України для дітей. Проект продовжує подорожувати містами України та за кордоном.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 17