16-25 грудня з 10:00 до 20:00

16 грудня у столичній галереї D12 відкрилася унікальна історико-гастрономічна виставка «Новий рік за 100 років».

Інтерактивна експозиція складатиметься із 5 інсталяцій, які відтворюють новорічну атмосферу різних періодів: початок ХХ століття, 30-40-і роки, 80-ті і 90-ті роки минулого століття, 2017 рік. Кожен з експонатів — це стилізована зона з тогочасними меблями, ексклюзивними елементами декору і сервірованим новорічним столом.

Спеціальні інформаційні стенди розкажуть історії виникнення і еволюції новорічних страв: як і коли з’явилися чорна ікра і шпроти, які свого часу були справжніми гастрономічними скарбами; як у 1966 році новорічні столи по всій країні заполонив «Київський торт»; як на столах з’явилася «Боржомі»; яка легенда розповідає про виникнення салату шуба, як змінювався салат олів’є.

У вихідні на території сучасної інсталяції відвідувачам також запропонують експрес-святкування Нового року: щогодини під бій курантів гості зможуть підняти келих шампанського і загадати бажання. Таким чином, у киян і гостей столиці з’явиться додаткова можливість відсвяткувати Новий рік з усіма близькими, родичами, друзями, колегами, коханими.

 

Місце: Столична галерея D12, вул. Десятинна, 12

Вхід вільний

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 4