26 грудня український незалежний «Дикий театр» презентує виставу «VІЙ 2.0» у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Цей показ відбудеться у співпраці з благодійним фондом «Таблеточки». Зібрані кошти від продажу квитків передадуть у НДСЛ «ОХМАТДИТ» і Київський дитячий обласний онкодиспансер.

«Крім того, що глядачі побачать вже легендарний спектакль, купивши квиток, вони автоматично зроблять добру справу напередодні Нового року – допоможуть діткам», – говорить директорка й ідеолог «Дикого театру» Ярослава Кравченко.

Також Ярослава поділилась із Cultprostir: «Мені дуже близька позиція «Таблеточек». Вони ніколи не скиглять, не просять грошей, а дають можливість людям зробити вибір на користь добра. Так само, як і «Дикий театр», котрий показує жорстку реальність українців, але не ниє, не моралізує, а залишає шанс глядачам самим вирішувати, що з цим робити».

 

Режисером «VІЙ 2.0» є Максим Голенко, який в основу постановки поклав п’єсу відомої авторки Наталії Ворожбит. Прем’єра постановки відбулась у 2014 році, і за цей час вона була показана на різних локаціях.

«Провести виставу в місці, де часто вирішуються долі міста й людей, – це дуже символічно, і я невимовно рада, що КМДА пішло на таку авантюру, – говорить Ярослава Кравченко. – Ми розраховуємо, що самі мешканці мерії, які не часто бувають в театрі, тим більше незалежному, вшанують нас своєю присутністю».

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 9