26 січня о 19.00 у арт-просторі BARVY відбудеться відкриття персональної виставки художниці Taisha 3,14, у рамках якої буде представлено твори з одразу декількох великих проектів мисткині: “Побічні реакції”, “На тлі крайнього занепокоєння”, “Шизофренія”.

Taisha 3,14 – учасниця Art Basel Miami Beach. Співпрацює з галереєю Black Square Gallery (Маямі, США). Мисткиня брала участь у виставках Форуму мистецьких проектів Art Kyiv Contemporary 2014 (“Мистецький Арсенал”), проекті “Теорія ймовірності” (Інститут проблем сучасного мистецтва, в рамках VII Всеукраїнській платформи “Новітні спрямування” за підтримки Міністерства культури і Дирекції художніх виставок України) та ярмарку “Арт-Москва” (2011). Картини художниці були двічі представлені й успішно продані на авторитетному аукціоні Phillips (Лондон).

“З кожною новою серією робіт автор демонструє шлях до простої та вишуканої виразності. Не викликає сумніву, що художниця зображує тільки те, що її дійсно хвилює в реальному житті, а це і є головний сенс актуального культурного процесу.”

Олег Тістол, художник

“Актуальне мистецтво існує, і я знаходжуся в ньому. Те, що мене хвилює – я просто наношу на полотно.”

Taisha 3,14

Проект Taisha 3,14 в BARVY – слушна нагода для поціновувачів мистецтва познайомитися з творчістю художника у широкому обсязі та відкрити для себе ще одну сторону сучасного мистецтва.

Виставка триватиме до 26 лютого 2017 року.

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 7