31 січня в Національному музеї Тараса Шевченка відкривається персональна виставка художниці Ольги Чернецької “У ритмі міста”.

Ольга Чернецька працює в жанрі ліричної та геометричної абстракції, пише натюрморти і портрети та займається графікою. Мистецькі пошуки останніх років художниці пов’язані, перш за все, із кольором – субстанцією, яка напряму взаємодіє із сильними емоціями і стає на її полотні потужним енергетичним висловом.

У 2016 році Ольга Чернецька стала учасницею 31 Chalsea International Fine Art Competition у Нью-Йорку, двох міжнародних проектів Abstract Art в галереї The Brick Lane gallery в Лондоні і Contemporary Art Show Spectrum Red Dot Miami 2016.

В НМТШ Ольга представить живопис і графіку із серій “Ритми міста” та “Інтермеццо”, створених в 2016 році.

У серії “Ритми міста” художниця пише портрет мегаполісу, наповненого метушнею та бурлінням людських мас. Але це скоріше ніжний, одухотворений портрет, аніж пейзаж, який відображає всю міць і турбулентність великого міста.

В ‘Intermezzo’ ритмічні поєднання кольорів безпосередньо натхненні музичними творами. Художниця прагне синтезувати музику і живопис і на її картинах вони звучать в унісон, однак, центральною ідеєю залишається колір як такий, колір як форма і предмет.

Художниця розповідає: “Мої роботи – це не реальні місця і навіть не вигадані ландшафти. Все це емоційні та психологічні місця – мої внутрішні території. Мої картини роповідають про речі, які поза часом, і я думаю, що пейзаж для більшості з нас є чимось позачасовим”.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 5