З 11 лютого по 18 березня у Києві проведуть фотошколу. Її ініціаторами виступили український інтернет-журнал Bird In Flight і міжнародний фотобанк Depositphotos.

Навчання у школі безкоштовне, але для участі треба пройти відбір. Для цього необхідно надати власний проект на будь-якій стадії виконання у формі портфоліо з 15-20 фото.

«Шанс бути відібраним є у фотографа, який покаже навички проектного мислення, продемонструє високий естетичний смак і представить своє портфоліо у вигляді проекту, не обов’язково закінченого, – розповідає Cultprostir куратор і один з лекторів школи Олександр Ляпін. – Головне – вміти логічно й естетично мислити, бути готовим генерувати ідеї і розробляти їх у проектах».

Читайте: Мистецтво знімати в Одесі

Викладачами фотошколи стануть фотограф-документаліст Олександр Глядєлов, фотограф, лауреат премії Юджина Сміта Джозеф Сивенький, фотограф-портретист Сергій Сараханов, галерист Павло Гудімов і організаторка фестивалю Odessa // Batumi Photo Days Катерина Радченко. Вони поділяться досвідом роботи з документальною і вуличною фотографією, створення портретів і авторських фотокниг, а також розкажуть про комерційну успішність фотографа і про те, як потрапити зі своїми світлинами до галерей і музеїв.

Навчання передбачає і практичні заняття, за результатами яких кожен студент створить цілісний проект. Кращі роботи випускників фотошколи будуть опубліковані на сайті Bird In Flight.

Подати заявку на участь у відборі можна до 6 лютого.

 

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 5