8 лютого в 19:30 в затишному київському «Літпаб Крапка Кома» відбудеться літературно-театральний вечір, присвячений творчості одного з найвидатніших письменників ХХ століття – Володимира Набокова.

Вхід та бронювання столиків – за умови депозиту 100 грн. за одного гостя. Бронювання: 044 466 7 111 або у приватних повідомленнях. Ласкаво просимо!

На гостей вечора чекає найцікаваша лекція Михайла Назаренка – кандидата філологічних наук та доцента кафедри російської філології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка. А «живими» ілюстраціями до лекції стануть фрагменти роману «Запрошення на страту» у виконанні артистів театру «Мізантроп».

Подія ініційована колективом театру «Мізантроп» і приурочена до майбутньої прем’єри театру – вистави «Запрошення на страту» за однойменним романом Набокова.

У масовій свідомості Набоков існує як автор «непристойної» «Лоліти» чи, в кращому випадку, як холодний стиліст, конструктор текстів, який байдуже грає з читачем. У цій лекції йтиметься про справжнього Набокова – філософа та чародія, який, за його власними словами, шукав у книгах «зв’язок з іншими формами буття, де мистецтво (тобто допитливість, ніжність, доброта, стрункість, захват) є норма». «Запрошення на страту» – один з найбільш незвичайних і складних романів Набокова, «поема в прозі». Тим цікавіше розібратися, про що ж ця книга та чому іншою вона бути не могла.

Цей вечір точно не залишить байдужими як любителів і знавців творчості Володимира Набокова, так і людей, які мріють відкрити для себе творчість цього приголомшливого письменника.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 5