Арсенал Ідей – це креативний комунікативний простір на території Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», щорічний міждисциплінарний фестиваль, що у ігровій інтерактивній формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм. Проект триватиме з 5 по 9 квітня 2017 року.

Куратори фестивалю завжди ставлять перед собою завдання досягти неможливого, тому за попередні два роки Арсенал Ідей встиг об’єднати в одному просторі творчість дітей та дорослих, мистецтво, науку та інновації, найкращі освітні програми українських музеїв, реалізувати найрізноманітніші креативні спецпроекти.

Арсенал Ідей 2017, продовжуючи традицію сміливого експериментаторства, виходить на якісно новий рівень виконання.

Цього разу головним фокусом фестивалю стануть 12 майстерень, присвячених різним видам творчої діяльності. Кожна майстерня матиме унікальний авторський дизайн від відомої архітектурної студії, а насичений загадками і творчими завданнями квестовий маршрут об’єднуватиме майстерні в єдине ціле.

Тематичні напрямки фестивалю

Програму фестивалю буде представлено у новому форматі – тематичних інтерактивних майстерень, кожна з яких запропонує ряд активностей, об’єднаних загальним сценарієм та ідеєю.

У єдиному просторі буде представлено 12 майстерень:

1. Майстерня історії / історичні музеї

2. Майстерня мистецтва / художні музеї

3. Майстерня літератури / літературні музеї

4. Майстерня іграшки

5. Майстерня дизайну та архітектури

6. Майстерня науки

7. Майстерня програмування та робототехніки

8. Майстерня журналістики

9. Майстерня кіно

10. Майстерня театру

11. Майстерня музики

12. Майстерня кулінарії

Окрім того, фестиваль представить:

- надзвичайно цікаві інтерактивні мистецькі спецпроекти,

- активності постійнодіючого освітнього проекту Арсенал Ідей,

- ярмарок розвиваючих ігор

- багато сюрпризів.

У рамках фестивалю відбудеться ІІ Форум нової освіти. Коли дорослі і діти говорять на рівних

Форум нової освіти стане відкритим простором, де:

- діти стають безпосередніми учасниками заходу, а їх думки важливою основою для подальшого обговорення проблематики у фаховому середовищі,

- діти висловлюють свої думки та ідеї, а дорослі мають можливість почути їх та допомогти втілити у реальність заради нового майбутнього.

Учасники форуму об’єднуються задля того, щоб поставити у центр спілкування дітей, та спільно працювати над системою, яка матиме унікальний підхід до кожної дитини та дозволить отримувати задоволення від навчання.

Форум дозволить почути думки, з’ясувати інтелектуальні та емоційні потреби дітей, разом з ними та представниками експертного середовища обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освітній системах, та можуть використовуватися вже сьогодні.

Також одним із завдань форуму є формування та подальше втілення спільно зі школами, освітнім та культурним сектором інноваційних проектів, що сприятимуть наближенню дітей до культурного простору, підвищенню інтересу до мистецтва та музейної сфери.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 10