Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» оголосив відкриття конкурсу акустичних пісень на слова з «Кобзаря» «Ше.Пісня». Пісенний конкурс відбувається вже вдруге, започаткований він фестивалем в 2016 році до 202-річчя народження Тараса Григоровича.

Організатор конкурсу, Юлія Капшученко-Шумейко коментує, що важливо фіксувати сприймання Шевченка в ХХІ столітті: «Потенціал та сила текстів з “Кобзаря” – неймовірна, тому для нашого фестивалю важливо стимулювати музикантів до адаптування текстів сучасниками, нам важливо, щоб текстовий алмаз Шевченка – набував нових форм, і огранку діаманту зараз, в 2017 році. Бо ж Шевченко хоч і два століття тому писав, але суто українські речі, які віддзеркалюють наше сьогодення та потребують перепрочитання».

9 березня, на день народження Тараса Шевченка у Києві відбудеться гала-концерт та нагородженні переможців конкурсу статуеткою та дипломами «Ше.Пісні». П’ятеро найкращих виконавців візьмуть участь у фінальному концерті в арт-пабі «Бочка на Подолі», що в Києві.

Зазначимо, що 2016 року відзнаку за найкраще акустичне виконання пісні отримав гурт «NAOMI» – за трек «Твої очі» (м. Черкаси), за найщиріше виконання статуетку отримав Віталій Радиш – пісня «Минають дні» (с. Кобаки Косівського р-ну Івано-Франківської обл.) та за найкращу музичну подачу вірша Шевченка нагороджений гурт «Тобі Здалося» за трек «І стеляться на папері» (Київ).

Нагадаємо, що в лютому 2016 року відбувався перший конкурс «Ше.Пісня», участь в якому взяли близько 50 виконавців з усієї країни.

Організатор конкурсу:  фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest та проект «Відео.Кобзар».

Умови конкурсу «Ше.Пісня»

Участь у конкурсі на краще виконання пісні в акустиці на слова Тараса Шевченка може взяти будь-який виконавець, який покладе слова з «Кобзаря» на музику.

Прийом заявок від музикантів відбуватиметься до 28 лютого 2017 року. Відбиратимуться найкращі пісні конкурсною комісією, куди входять відомі музиканти та музичні критики.

За умовами конкурсу, в ньому можуть взяти участь акустичні виконавці. Не розглядаються заявки стилю поп та естради. Для акомпанування текстів Тараса Шевченка в рамках конкурсу можна використовувати лише акустичні інструменти.

Важливою умовою участі є дотримання авторських прав на твір. Права на музику мають належати учасникам конкурсу.

Для участі у конкурсі свої заявки надсилати можна за цією гул-формою. Запис треку може бути як аматорський, так і професійний, навіть у відео-форматі живого виконання. Якщо трек не записаний у студійній якості, організатори сприяють запису або зведенню пісні.

До фіналу відійдуть 10 учасників, які увійдуть до збірника акустичних пісень – CD-формату. Ці диски будуть розіслані на всі державні радіостанції країни. П’ятеро найкращих виконавців візьмуть участь у фінальному гала-концерті та нагородженні статуеткою та дипломами в арт-пабі «Бочка на Подолі», що в Києві 9 березня. Організатори частково покривають добирання іногородніх учасників.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 7