На персональній виставці Олексія Сая «Temporary» представлені роботи з excel-art серії «Новий пейзаж». У експозиції зібрані твори з зображеннями будівництва, які створювалися протягом 10 років.

 

Міста регулярно змінюються, проте досить плавно та непомітно. Містобудування — це активний процес, але, з огляду на безперервність та повсюдність, він привертає уваги і ніби проходить повз. Забудова — це тимчасовий об’єкт, плинність якого не сприймається людьми.

 

Проект Олексія — про особливий фокус уваги до речей, що оточують людину кожного дня. Будівля, що зводиться — втілення швидкоплинності, на якій досить важко зосередитися та яку важко вхопити. Тимчасові споруди часто залишаються непоміченими в їх об’єктивності, навіть, якщо вони величезні.

Художник створює зображення недобудов, щоб бачити їх вічно недобудованими, та взагалі — бачити, звернути увагу на їхню своєрідність. Вкрай важливим є споглядання об’єкту в його цілісності та істинності незалежно від суб’єктивних оціночних суджень. Митець наголошує, що має бути чуттєве сприйняття естетики буття речей «тут і зараз» без проекції на минуле або майбутнє, продукування смислів та інтерпретацій.

 

Олексій Сай народився в Києві в 1975 р. Закінчив Київський художньо-промисловий технікум (відділення графічного дизайну) та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (відділення станкової графіки). Живе та працює в Києві.

 

Відкриття виставки »Temporary» відбудеться в Американському домі 21 лютого о 18.30.

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 5