Музей-квартира Павла Тичини спільно з Благодійним фондом Мистецький Арсенал оголошують відкритий літературний конкурс для дітей та підлітків

Тичинівські читання

У читаннях мають право брати участь усі бажаючі віком до 18-ти років. Перший етап конкурсу буде проходити у музеї Тичини, де компетентним журі у складі українських письменників та поетів буде обрано кращі твори, які згодом будуть зачитані на Літературній сцена Арсеналу Ідей у Мистецькому Арсеналі.

Дорослим завжди легко говорити – піди туди, зроби оте, інше –не роби, або взагалі нікого не чіпай і буде тобі щастя. Та що таке щастя? Напевне, щастям є мати певний талант і можливість його реалізувати. Подумалось, у нашому місті є багато маленьких письменників та письменниць, поетів і поеток, зрештою просто Великих мрійників!
Вони щодня пишуть маленькі й великі твори, вкладаючи в них прості істини, які з віком дедалі важче осягнути.Уявіть собі, скільки талановитих дітей сидячи на підвіконні, чи спостерігаючи за обрієм у віконце шкільного автобуса творять прекрасне.Ми жодного разу про них не чули і навіть можемо ніколе не почути… Хоча б через їх сором’язливість.
Тому, користуючись прихильністю Благодійного фонду Мистецький Арсенал та НКММК Мистецький Арсенал, музей Тичини хоче крикнути – Поете, я шукаю тебе! Шукаю Шукача Пригод, який насмілиться кинути виклик сірій буденності та представити свої поезії біля вільного мікрофону поетам-дорослим. Кому? Витримуємо інтригу. Втім, згодом, юний поете, ти побачиш все на власі очі.

Зустрінемось 26 березня о 14:00 за адресоювулиця Терещенківська, 5 в Музеї-квартирі П. Тичини.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ можна за ПОСИЛАННЯМ
АБО написавши/зателефонувавши БОГДАНА ТАРАНІНА – 063-504-24-18

Найкращі поезії будуть удостоєні призу Лихвацький Мумі-троль, а їхні автори отримають можливість представити їх усьому Києву 7-го та 8-го квітня на літературній сцені фестивалю Арсеналу Ідей!

    GD Star Rating
    loading...
    Запись прочитали: 5