10 березня о 19:00 на сцені Київського академічного театру ляльок смілива (навіть скандальна!) вистава для дорослого глядача (вік виключно 18+) «Гамлет-машина».

Постановка Чернігівського обласного театру ляльок імені Олександра Довженка — це смілива спроба ВПЕРШЕ прочитати на українській сцені п’єсу видатного німецького драматурга-постмодерніста, театрального режисера, послідовника естетики театру Бертольда Брехта — Гайнера Мюллера.

Режисер вистави – головний режисер Чернігівського обласного театру ляльок імені Олександра Довженка, з.а. України Віталій Гольцов (Виталий Гольцов) наголошує на тому, що п’єси Гайнера Мюллера ставляться на багатьох сценах світу, але в Україні, на жаль, це ім’я відоме не багатьом. За задумом постановників, «Гамлет-Машина» – вистава про руйнацію моральних підвалин суспільства. Слідуючи надзавданню самого драматурга, лялькарі акцентують увагу на тому, що у цьому винні всі – «ніхто не може бути безневинним у сучасному світі».

Визначним для реалізації цього задуму стало також те, що вистава відбулася завдяки підтримці Гете-Інституту в Україні (Гете Институт). Переклад з німецької здійснила Наталка Сняданко (Natalka Sniadanko). Також для виконання ролі Гамлета було запрошено актора Чернігівського молодіжного театру (Черниговский Молодежный Театр), з.а. України Олексія Биша.

Показ вистави відбудеться в рамках Всеукраїнського проекту «Лялькова родина єднає країну», який засновано Київським академічним театром ляльок з метою представити кращі вистави професійних театрів ляльок України для столичного глядача.

Місце: Київський академічний театр ляльок

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 23