ІІ-й фестиваль української класичної музики «Смальта» відбудеться в приміщеннях та на території Київської фортеці 23 квітня 2017 року.

Організатори фестивалю: НІАМ «Київська фортеця» та ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест».

Проведення фестивалю української класичної музики в столиці України стає вже традиційним.

Перший фестиваль української класичної музики «Смальта» відбувся у вересня 2015 року. В ньому взяли участь провідні музичні колективи Києва та України: Муніципальна академічна чоловіча хорова капела ім. Л.Ревуцького (м.Київ), Академічний камерний хор «Хрещатик» (м.Київ), Хор Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра, ансамбль класичної музики «Фрески», Камерний хор «Канон» (м.Черкаси), Капела бандуристів (м.Черкаси), оркестр народних інструментів «Святограй» (м.Київ), ансамбль давньої музики Косятинтина Чечені.

Музика на карільйоні прозвучала у виконанні батька та сина Георгія та Назара Черненків. Танці під українську класичну музику виконали Студія старовинних танців «Джойссанс» і Театр історичного танцю «Алентрада». Це було справжнє свято української класичної музики. Прозвучали твори композиторів Березовського, Бортнянського, Лисенка, Стеценка, Степурка, Скорульського, Скорика, Гулака-Артемовського та багатьох інших, музика сучасних композиторів, які пишуть музику в класичних гармонії та стилі, старовинна музика, автори якої невідомі.

Сподіваємося, що спільними зусиллями ІІ-й фестиваль української класичної музики «Смальта» в Київській фортеці буде не менш масштабним та цікавим, як для учасників, так і для гостей фестивалю, ніж перший фестиваль.

Вже є колективи, які висловили бажання взяти участь у ІІ-му Фестивалі української класичної музики «Смальта».

Запрошуємо музичні колективи та окремих виконавців взяти участь у Фестивалі української класичної музики в Київській фортеці. Заявки на участь у фестивалі надсилати у вигляді повідомлень на нашу сторінку, а також на електронну адресу inna.goncharova@gmail.com. Там же залишайте Ваші контакти. З вами обов`язково зв`яжуться.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 12