Дім МК Майстер Клас / Master Klass та Видавництво Старого Левазапрошують на дискусію за романом «Баборня» Мирослава Лаюка (Myroslav Laiuk), що відбудеться 21 березня, о 19:00 у Домі МК (вул. Б. Хмельницького, 57 Б).
2016 року перший роман «Баборня» вже знаного поета Мирослава Лаюка вийшов у «Видавництві Старого Лева». Оповідь молодого письменника часом безжальна, сповнена сарказму до системи, а його герої, перебуваючи у своїх власних кривих дзеркалах, зупиняються лише на мить — і то, аби насолодитися удаваною «справедливістю» до себе і тих, хто поруч. Цих героїв і ці місця легко впізнати не лише в конкретиці географічних координат подій, в атмосфері певного часу, яка розкладається на музичні треки і телевізійні проекти.
Ці герої і ці події впізнавані нами, з пам’яті постає не одна Марія Василівна, Андрій Андрійович, Онуфрій, Славко і навіть Гафія. Невипадково ж автор зазначає, що роман є «намаганням препарувати, ніби ропуху, життя однієї людини, цієї майже звичайної жінки, яка є з покоління, що сформувало наше непевне теперішнє, нашу державу такою, якою вона є».
Запрошуємо Вас до дискусії, суперечок, а може, й «медитації» за романом Мирослава Лаюка «Бабоня».
Реєстрація на подію за телефоном — 044 594 10 63. Роман можна придбати під час події.

Мирослав Лаюк — поет, письменник, драматург. Народився у 1990 році на Прикарпатті. Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія», навчається на PhD-програмі «Філософія і література» цього ж університету. Автор поетичних книжок «Осоте!» (Київ: Смолоскип, 2013), «Метрофобія» (Львів: Видавництво Старого Лева, 2015). Лауреат премій «Літакцент року», «Смолоскип», «Коронація слова» тощо. Вірші Мирослава опубліковані англійською, азербайджанською, вірменською, литовською, польською, російською, чеською та іншими мовами.

Джерело 

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 8