У Києві 2-3 червня у Мистецькому Арсеналі пройде Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions.
Тема ювілейного фестивалю — ЦІННОСТІ.
Спеціальні гості фестивалю — провідні світові архітектори Флоріан Іденбург , Мартін Рейн-Кано та Ганс Ван дер Хайден проведуть лекції для широкої аудиторії.

Сайт www.festival.canactions.com

Міжнародний Архітектурний Фестиваль CANactions — найбільша архітектурна подія в Україні створена у 2008 році, учасниками якої за десять років роботи стали 120 спікерів та більше ніж 36 000 відвідувачів з усього світу. Мета ювілейного 10-го фестивалю — обговорити цінності в площині архітектури, урбанізму, а також житті загалом. Команда CANactions прагне створити умови для обміну ідеями та діалогу в площині сучасної архітектури.

Протягом фестивалю гості матимуть змогу відвідати виставки та презентації молодих архітекторів, взяти участь у дискусіях та майстер-класах. Також на події буде створений окремий креативний дитячий майданчик.

Про свою участь у фестивалі вже заявили Мартін Рейн-Кано — засновник TOPOTEK 1 ( Берлін, Німеччина ), що у 2013 році отримав золоту медаль від Міжнародного Олімпійського комітету за проект Superkilen у Копенгагені, Ганс Ван дер Хайден — засновник Hans van der Heijden Architect ( Амстердам, Нідерланди ), автор книг та есе з урбан дизайну, викладач Кембріджського університету, Флоріан Іденбург , засновник бюро SO — IL , який очолював проектні групи скляного павільйону в Толедо, Огайо та Нового музею Сучасного Мистецтва в Нью-Йорку. Вони проведуть лекції на головній сцені фестивалю для усіх відвідувачів.

Також на фестивалі пройдуть майстер класи «Sound Sculpture» від Венді Андерсон (Wendy Andreson), кураторки Лондонского університету мистецтв та «Situation eVALUEtion» від Гріші Зотова , засновника архітектурної студії «Architectural prescription», що базується в Амстердамі.

Ше один гість фестивалю Йорд ден Холландер напередодні фестивалю проведе воркшоп Cycling Cities Kyiv , який дасть змогу порівняти умови для велоруху у різних містах світу. Це проект вже пройшов в Амстердамі, Пекіні, Будапешті, Мілані, Гавані, Мехіко, Тайбеї і Тирані і тепер пройде у Києві.

Та найбільший воркшоп під назвою Workshop ‘Mystetskyi Arsenal: Spatial Development Scenarios’ пройде 29 травня — 3 червня до фестивалю і його результати будуть представлені на самій події.
Організатори події - СANactions - освітня платформа, яка сприяє створенню в Україні місць та спільнот, де люди будуть задоволено жити та працювати.
Співорганізатор 10-го Міжнародного архітектурного фестивалю є Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» Mystetskyi Arsenal

Міжнародна підтирмка: Future Architecture

Партнери фестивалю: Посольство Швейцарії в Україні, Посольство Королівства Нідерландів, Посольство Королівства Данія, Посольство Литовської Республіки в України, Італійський Інститут Культури в Україні, Польський Інститут в Києві.

Контактні особи:
Петро Задорожний, 044 280 5095, pr@canactions.com
Мар’яна Романяк, 097 672 4157, mromaniak@canactions.com

 

Джерело

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 9