Молоде вино. Юлия Старцева и Юлия РадченкоПереможницями відбіркового туру всеукраїнського конкурсу живої поезії «Молоде Вино» від міжнародного благодійного фонду «Смолоскип» стали Юлія Старцева та Юлія Радченко, студентки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Даівчата поїдуть відстоявати честь Луганська до Київа на заключний етап конкурсу.

Ще 5 чоловік було нагороджено заохочувальними призами, а твори двох учасниць конкурсу Ірини Шаталової та Ольги Кудінової жюрі пообіцяло надрукувати на сторінках сайту Інша література.

Віюбірковий етап «Молодго вина» відбувся у четвер 25 лютого в Українсько-канадському центрі. На конкурсі були присутні директор Ірпінського семінару творчої молоді Юрій Нога та письменник Сергій Пантюк, який після закінчення конкурсу презентував свої книжки.

Під час відзначення переможців письменик зазначив: «Відчувається вплив чужої мови у словах, закінченнях, суржикування! — все це загальна негативна риса. Загальна позитвна — це бажання говорити щиро, експерементувати з римою, розмірами, темами».

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 704