Цьогорічну Літературну премію ім. Василя Симоненка за поетичну збірку «,як Мода» отримала Любов Якимчук.

Нагородження лаврами у вигляді диплому ще не відбулося, оскільки авторка перебуває в Варшаві на мистецькій стипендіальній програмі Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia», де пише свою нову книжку. Проте грошову частину, яка складає не так багато, всього 100 Є, Національною спілкою письменників уже перераховано авторці.

Нагадаємо, що премією ім.Василя Симоненка відзначаються автори за успішну першу збірку поезій і цю премію 1988 року отримав Василь Голобородько, земляк Любові Якимчук.

Редакція «ДС» та угруповання СТАН вітає Любов та бажає подальших успіхів та ще багато лаврових вінків.

Справка:
Любов Якимчук – поет, літературний критик, радіожурналіст.
Народилася 19 листопада 1985 року в місті Первомайську Луганської області.
З 2003 року належить до літературного угруповання «СТАН».
Мешкає у Києві.
Автор збірки поезій „ , як МОДА” (поезії; Львів, 2009). Співавторка проекту відеопоезії (з режисеркою Юлею Блаут, 2008) та проекту аудіопоезії «Жінка, дим і небезпечні предмети» (з контрабасистом Марком Токарем, 2009).
За книгу „ , як МОДА” отримала диплом І ступеня Літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича „Привітання життя” (2008). Лауреат ІІІ Всеукраїнського конкурсу радіоп’єс «Відродимо забутий жанр» (трагедія «Міміка»), лауреат Всеукраїнського конкурсу читаної поезії „Молоде вино” (2007), лауреат ІІІ премії в номінації «Поезія» Літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2008) та лауреат літературного конкурсу „Ноосфера” (2008).

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1 652