Мистецьке об’єднання «Остання барикада» та Арт-Вертеп представляють Літературно-музичний проект «Спортивний клуб армії»: Сергій Жадан та гурт «Собаки в космосі». Виступ відбудеться 20 ЛИСТОПАДА о 20:00 в Арт-клубі «Чеширський кіт» (вул. Скляренка, 9, район Пташиного ринку).

Спеціально до Дня Української Писемності! Перший концерт туру «Спортивний клуб армії»! Молодим людям у спортивних костюмах – знижки та соціальна допомога!

Про проект:

Проект «Спортивний клуб армії» виник восени минулого року, внаслідок співпраці харківського письменника Сергія Жадана та популярної харківської ска-групи «Собаки в космосі». Проект поєднує в собі музику ска, реггі та панк із поетичними текстами. Минулого року проект було представлено в Харкові (клуб «Черчіль», фестиваль «Харківська барикада») та Києві (акція «Антийолка»), а 2008-го – в містах Польщі (Люблін, Варшава, Краків) та на фестивалі «День незалежності з Махном» (Гуляй Поле). Природнім результатом цієї співпраці виявився запис повноцінного аудіоальбому, куди ввійшли сім треків плюс відеоролики з концертних виступів проекту. Диск випускається мистецькою аґенцією «Арт-Вертеп» (м. Дніпропетровськ) за підтримки швейцарської культурної програми «Україна», мистецького об’єднання «Остання барикада» (м.Київ) та видавництва «Фоліо» (м. Харків).

Промоційний тур на підтримку альбому розпочинається наприкінці листопада цього року і включає в себе виступи в Києві, Дніпропетровську, Чернігові, Донецьку, Харкові, Луцьку, Львові та інших містах України.

Акредитація на концерти та прес-конференції обов‘язкова.

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1 446