Книга Ст. Стеценка СЕКСОДРОМ

Книга Ст. Стеценка СЕКСОДРОМ

«Сексодром», видаавництво «Склянка Часу*Zeitglas», 2009, 88стор.

«Навряд чи кому в Ч., невеликому місті на березі Дніпра, відома причина загального сексуального безумства, що трапилося в липні … року, коли було спалено кілька тролейбусів і новий універмаг на розі Смілянської та бульвару Шевченка, потоплено три прогулянкові теплоходи, а місцева військова частина обстріляла московський потяг на дамбі через міське водосховище. Навряд чи комусь, крім нас з Бобом. А після того, як було вбито Боба — крім мене…»

Коротко про автора

Стеценко Станіслав Миколайович, народився у місті Докучаєвську на Донеччині. Член Спілки письменників України. Працював журналістом, політтехнологом, редактором низки видань («Версії та коментарі», «Губернские ведомості», «Версії та розслідування», «АРТ –Ukraine»), керівником «Агентства журналістських розслідувань». Сьогодні головний редактор журналу «АРТ –Ukraine» (м.Київ).

Друкувався у більшості українських літературних видань — «Київ» (роман «Чорна акула в червоній воді», повість «Сексодром», оповідання «Син прибиральниці, що спала зі шпигуном»), «Україна» («КДБ проти нінзя»), «Знання та праця» («Метелики в склепі», «Старт»(«Пак») та багатьох інших.

Автор книг «КДБ проти нінзя», «Чорна акула в червоній воді», «Сексодром», «Вся влада Радам!». Твори включалися в збірки «Антологія українського жаху» («Сенсація», «Монстр», «Малюк – винищувач шпигунів»), «Антологія сучасної української прози» та ін. Був переможцем літературного конкурсу «Гранослов».
За даними «Київських відомостей» та «Книжника ревю» книга «Чорна акула в червоній воді» була в 2000-2001 роках лідером продажу в Україні серед книг виданих українською мовою.

Книгу можна пидбати післяплатою 15 грн. у видавництві. Тел (04736) 36805, або  mailto:zeitglas@ck.ukrtel.net

GD Star Rating
loading...
Запись прочитали: 1 357